• Bize Ulaşın 0(342) 232 53 66
  • 7/24 İletişim 0 (532) 497 25 69
  • TALEP FORMU

Gaziantep Nakliyat

Gaziantep evden eve taşımacılık Gaziantep’de bulunan bir evi bir yerden başka bir yere taşımak. Bu taşınanan ev tek katlı müstakil veya çok katlı bir yapı olabilir.
Çok katlı yapılarda asansörlü evden eve taşımacılık aracımızı kullanıyoruz. Dileyen müşterimize sigortalı taşımacılık da yapıyoruz. Evden eve taşımacılık fiyatları evin kat durumuna, taşınacağı yerin kat durumuna ve evin oda sayısına göre belirlenmektedir.
Taşımacılık fiyatlarımız uygun ve kalite odaklı verilmektedir. Firmamız için çalışma prensibi müşteri de devamlılıktır. Taşıdığımız evin eşyalarını özenle paketler.

  • Şehirler Arası Nakliyat Firma merkezimiz Gaziantep olmasından dolayı Gaziantep’den aldığımız bir evi ülkemizin tüm şehirlerine taşıyoruz. Şehirlerarası evden eve taşımacılık için müşterilerimizin taşınma gününden birkaç gün önce bizden randevü alması gerekmektedir. Şehirlerarası evden eve nakliyat da firmamız uygun fiyat ve hızlı ulaşım sağlamaktadır.


  • AMBALAJLI TAŞIMACILIK Evden eve taşımacılık yaptığımız müşterilerimizin eşyalarına özenle paketleme yapıyoruz. Özel ambalajlar ile eşyaları sarıyoruz ve zarar görmesini engelliyoruz.


  • SİGORTALI EVDEN EVE TAŞIMACILIK Talep eden müşterilerimize ev eşyalarının taşımacılığını sigortalı taşımacılık olarak yapıyoruz. Sigortalı taşımacılık özellikle şehirlerarası taşımacılık da yolda meydana gelecek kaza olaylarına karşı iyi bir koruma ve tedbirdir.