• Bize Ulaşın 0(342) 232 53 66
  • 7/24 İletişim 0 (532) 497 25 69
  • TALEP FORMU

Eşya Depolama

Akıllı oda tipi depolarımızda eşyalarınızı güvenli bir ortam içerisinde muhafaza edebilirsiniz. Depolama firması arayan müşterilerimize Gaziantep’de kurulu olan 6.500m2 alana sahip depomuzda ister aylık olarak isterseniz yıllık bazda depolama hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.


Akıllı oda tipi depolarımız kişiye özel olup sadece size ait özel bir alandan oluşmaktadır. Güvenlikli bir alt yapıya sahip teknolojik imkanlarla donatılmıştır. Kamera ile her gün izlenmekte olup güvenlik görevlileri tarafından korunmaktadır. Depolama alanında muhafaza edilen tüm eşyalarınız anlaşmalı çalışmış olduğumuz sigorta firmaları tarafından sigorta altına alınmaktadır.


Kapalı ahşap konteynerler içerisinde eşyalarınızı en iyi şekilde muhafaza etmekteyiz. Depolarımızın ahşap konteynerlerden oluşmasının en iyi nedeni ise hava alış verişinin yüksek olmasıyla rutubet ortamının pek mümkün olmayışından kaynaklıdır.


Gaziantep eşya depolama şirketi olarak ev ve iş yerlerinizi işgal eden veya atmaya kıyamadığınız eşyalarınızı profesyonel ortamlar içerisinde muhafaza etmekteyiz. Başlıca depolama yapmış olduğumuz eşyalar arasında ev türündeki eşyalar, ofis tipi eşyalar, yazlık kışlık lastikler, araba parçaları vb. eşyalarınızı en iyi şekilde muhafaza etmekteyiz.


Başta Amerika ve Avrupa’nın tüm ülkelerinde yaygın olarak kullanılan bireysel depo anlayışının konfor ve kaliteyle buluşmasıyla Gaziantep depolama firmamızda sizler için esnek çözümler üretmekteyiz. Sadece ev türündeki eşyaları depolamıyor aynı zamanda büyük ve küçük ölçekli depo odalarda eşyalarınızı en iyi şekilde muhafaza ediyoruz.